Iš Europos jaunimo čempionatų - su trimis medaliais

2007 07 24 0:00
Plaukdamas 100 m krūtine G.Titenis iškovojo "bronzą".

Bulgarijoje pasibaigusio Europos jaunimo (iki 23 metų) dviračių plento čempionato grupinėse lenktynėse Ignatas Konovalovas pelnė "sidabrą", o Rasa Leleivytė - "bronzą". Plaukikas Giedrius Titenis Belgijoje pasibaigusiose Europos jaunimo (iki 18 metų) plaukimo pirmenybėse irgi iškovojo bronzos medalį.

Sekmadienį I.Konovalovas Sofijos gatvėmis 168 km distanciją nuvažiavo per 3.54:49 ir dviem sekundėmis atsiliko nuo čempionu tapusio ruso Andrejaus Kliujevo. Su pagrindine grupe, kuri rusui pralaimėjo 13 sekundžių, finišavo dar du Lietuvos dviratininkai - Evaldas Šiškevičius ir Andrius Buividas, jie užėmė atitinkamai 24-ą ir 46-ą vietas.

R.Leleivytė 112 km numynė per 3.02:54 ir tik finiše į priekį praleido čempione tapusią olandę Marianę Vos bei "sidabrą" iškovojusią italę Martą Bastianelli.

Belgijoje pasibaigusiose Europos jaunimo (iki 18 metų) plaukimo pirmenybėse G.Titenis finale 100 m krūtine nuplaukė per 1:02,51 ir iškovojo bronzos medalį. Čempionu tapo vengras Danielis Gyurta (1:01,70), jis aplenkė antrojoje vietoje likusį italą Edoardo Giorgetti (1:02,32).

Nepavyko į 50 m laisvuoju stiliumi rungties finalą patekti Mindaugui Sadauskui, kuris nuotolį įveikė per 23,60 sek. ir, dar kartą 0,06 sek. pagerinęs asmeninį rekordą, užėmė dvyliktąją vietą tarp 16-os pusfinalio dalyvių. Iki finalo lietuviui pritrūko 0,25 sekundės.