Iš tekvondo turnyro - su medaliais

2013 02 14 6:03
Reuters/Scanpix nuotrauka

Švedijoje vykusiame tarptautiniame tekvondo turnyre "Trelleborg Open 2013" puikiai pasirodė Šiaulių "Atžalyno" sporto mokyklos auklėtinis Andrius Klemas (iki 54 kg).

Pirmą kartą dalyvaudamas suaugusiųjų varžybose Trenerio Romualdo Montvido auklėtinis aštuntfinalyje 13:8 nugalėjo Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) sportininką Hamadą Alavį, ketvirtfinalyje 7:3 laimėjo prieš norvegą Janakną Silumarą, pusfinalyje 8:6 privertė pasiduoti Danijos atstovą Surachetą Singsoną ir pateko į finalą. Lemiamoje dvikovoje su Graikijos sportininku Georgiosu Similsiu lietuvis dėl patirtos traumos negalėjo tęsti kovos ir buvo apdovanotas sidabro medaliu.

Gabija Janušauskaitė (treneris Tadas Janušauskas, klubas "Tajanas") jaunių (15-17 metų) grupėje svorio kategorijoje iki 49 kg taip pat užėmė antrąją vietą. Finale G.Janušauskaitė pralaimėjo tituluotai tailandietei Napatsorn Charanawat.

A klasės tarptautiniame tekvondo turnyre dalyvavo per 1100 sportininkų iš 45 pasaulio šalių. Dalyviai už prizines vietas gavo ne tik dovanų, bet ir įskaitinių reitingo taškų.