Įspūdinga R.Navardausko savaitė "Tour de France" lenktynėse

2014 07 27 21:56
JAV komandai "Garmin Sharp" atstovaujantis Ramūnas Navardauskas laimėjo devynioliktąjį "Tour de France" etapą. AFP/Scanpix nuotraukos

Tris savaites trukusias 101-ąsias prestižines dviratininkų lenktynes “Tour de France” laimėjo italas Vincenzo Nibali ("Astana"), o jose dalyvavęs vienintelis lietuvis Ramūnas Navardauskas ("Garmin Sharp") bendrojoje įskaitoje užėmė 141 poziciją tarp 164 daugiadienes varžybas baigusių sportininkų.

Lenktynių nugalėtoju V. Nibaliui lietuvis pralaimėjo daugiau nei puspenktos valandos. Tačiau trečiąją lenktynių savaitę lietuvis ne kartą džiugino savo gerbėjus.

Paskutinį, dvidešimt pirmąjį, lenktynių etapą R. Navardauskas sekmadienį Paryžiuje baigė trečias - 137,5 km numynė per 3.20:50. Finišuodamas jis į priekį praleido jau ketvirtąją pergalę šių metų etapuose iškovojusį vokietį Marcelį Kittelį ir norvegą Alexanderį Kristoffą.

Praėjusį penktadienį R. Navardauskas laimėjo devynioliktąjį etapą, tada 208,5 km distanciją lietuvis numynė per 4.43:41 ir 7 sek. aplenkė etapo prizininkais tapusius vokietį Johną Degenkolbą ir norvegą A. Kristoffą.

2014-ųjų “Tour de France” čempionas italas Vincenzo Nibali ("Astana")