Istorinė R. Berankio pergalė prieš devintąją pasaulio raketę

2014 10 16 15:39
Ričardas Berankis. AFP/Scanpix nuotrauka

Maskvoje vykstančio ATP „World Tour 250“ serijos turnyro "Kremlin Cup by Bank of Moscow" (prizų fondas - 776 620 JAV dolerių) aštuntfinalyje Ričardas Berankis (ATP-116) po permainingos kovos nugalėjo pirmąją turnyro ir devintąją pasaulio raketę kanadietį Milošą Raoničių.

Po kvalifikacijos varžybų į pagrindinį turnyrą žengęs 24-erių lietuvis ketvirtadienį 6:3, 4:6, 6:3 šventė pergalę prieš metais jaunesnį Kanados atstovą. Beje, prieš vykdamas į Maskvą M. Raoničius Japonijoje surengtame “ATP World Tour 500” serijos turnyre pasiekė finalą ir tik po atkaklios trijų setų kovos pralaimėjo japonui Kei Nishikori (ATP-6). R. Berankis rugsėjį Kinijoje įveikė pajėgų prancūzą Gilles Simoną (ATP-18), o štai dabar įspūdinga jo pergalė prieš pirmojo dešimtuko žaidėją. Tiesa, per dvikovą su Ričardu M. Raoničius neatrodė esąs geriausios formos, tačiau tai nė kiek nesumenkina mūsų teniso žvaigždės iškovojimo.

Ketvirtfinalyje R. Berankis stos prieš Ispanijos tenisininką 26-erių Roberto Bautistą-Agutą (ATP-16). Jis aštuntfinalyje 7:6 (7:4), 7:5 nugalėjo Australijos atstovą Samą Grothą (ATP-94).