J.Bernotas burlenčių regatoje

2013 03 08 6:00

Brazilijoje pasibaigusiose pasaulio "RS:X" klasės burlenčių pirmenybėse Londono žaidynių dalyvis Juozas Bernotas paskutiniajame plaukime finišavo vienuoliktas ir galutinėje rikiuotėje užėmė 26 vietą tarp 66 dalyvių.

Devyniuose įskaitiniuose plaukimuose iš vienuolikos Lietuvos atstovas J.Bernotas surinko 171 baudos balą. Po penkių kvalifikacinių plaukimų (56 baud. tšk.) jis buvo 31-as.

Londono žaidynėse Lietuvos buriuotojas buvo dvyliktas, 2012 metų pasaulio čempionate - 34-as, o tų pačių metų Senojo žemyno regatoje - 32-as. "RS:X" burlenčių planetos čempionu Brazilijoje tapo olimpinis vicečempionas britas Nickas Dempsey'us (30 baud tšk.), sidabras atiteko olimpiniam čempionui olandui Dorianui Van Rijsselberge'ui (37), bronza - graikui Byronui Kokkalaniui (49). Moterų varžybose ketvirtą kartą čempionės titulą iškovojo Lee-El Korsiz (44) iš Izraelio. Olimpinė čempionė ispanė Marina Alabau (234) liko 24-a tarp 41 dalyvės.