J. Kinderis sieks Senojo žemyno nugalėtojo titulo

2014 07 11 19:48
Justinas Kinderis. pentathlon.org nuotrauka

Vengrijoje surengtame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate kvalifikacijos barjerą įveikė tik Justinas Kinderis, kitas lietuvis Lukas Kontrimavičius į finalą nepateko.

Penktadienį atrankos varžybų A grupėje startavęs pasaulio čempionas J. Kinderis užėmė aštuntąją vietą (1137 tšk.) ir pateko į finalą. Toje pačioje grupėje startavęs Lukas Kontrimavičius buvo tik 25-as (1051) tarp 27 sportininkų ir nepelnė teisės kovoti dėl medalio. Vyrų finalas numatytas sekmadienį. Asmeninėse varžybose J. Kinderis dar nė sykio nėra pelnęs medalio Europos pirmenybėse.

Šeštadienį dėl Europos čempionės titulo varžysis moterys, tarp jų - ir visos keturios atranką įveikusios lietuvės: olimpinė ir pasaulio čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Lina Batulevičiūtė, Gintarė Venčkauskaitė ir Karolina Gužauskaitė. Iš jų irgi nė viena dar neturi Europos čempionės titulo. L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė 2008 metais tapo Senojo žemyno vicečempione.