J. Šuklinas pasipuošė pasaulio čempionato bronza

2014 08 10 10:48
Jevgenijus Šuklinas AFP/Scanpix nuotrauka

Maskvoje (Rusija) sekmadienį baigiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Paskutinę varžybų dieną vienintelį medalį Lietuvai iškovojo Jevgenijus Šuklinas, ketvirtą kartą tapęs planetos pirmenybių bronzos medalininku., praneša Sportas.lt.

Olimpinis vicečempionas užėmė trečią vietą 200 m rungties A finale, finišavęs per 38.423 sek. Lietuvį aplenkė pasaulio rekordą pagerinęs ukrainietis Jurijus Čebanas (38.137) bei rusas Aleksejus Korovaškovas (38.143).

Dramatiškame vyrų dviviečių baidarių 200 m rungties A finale 5-ą vietą užėmė Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas. Lietuviai finišavo per 31.083 sek. ir vos 0.199 sek. atsiliko nuo bronzos medalius iškovojusių prancūzų Sebastiano Jouve ir Maxime'o Beaumonto (30.884). Pasaulio čempionais tapo serbai Nebojsa Grujičius ir Marko Novakovičius (30.500), aplenkę favoritais vadintus vokiečius Ronaldą Rauhę ir Tomą Liebscherį (30.606).

Galingai vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties A finale startavo Ignas Navakauskas. Distancijos pradžioje pirmavęs lietuvis vėliau neišsaugojo turėtos pozicijos ir finišavo 5-as. Čempionu tapo kanadietis Markas de Jonge'as (33.961).