Janušaičiui finale nepasisekė

2006 08 03 0:00

Vytautas Janušaitis Vengrijos sostinėje vykstančiame Europos plaukimo čempionate 200 m kompleksinio plaukimo finale liko aštuntas, distanciją įveikęs per 2:03,25 min. Pusfinalyje jis buvo septintas (2:02,40 min.).

Kitiems lietuviams nepasisekė prasibrauti į finalinius plaukimus. Per atrankos plaukimus visi mūsiškiai sugebėjo aplenkti tik po kelis sportininkus. Arčiausiai finalo buvo Pavelas Suškovas, 50 m nugara nuplaukęs per 26,65 sek. ir užėmęs 20-ąją vietą tarp 32 rungties dalyvių. Suškovui iki pusfinalio šešioliktuko pritrūko vos 0,3 sekundės. Rugilė Mileišytė 100 m nugara nuplaukė per 1:06,30 sek. ir liko 31-a. 100 m laisvu stiliumi sportininkė nuplaukė per 59,49 sek. ir užėmė 56-ąją vietą. Toli nuo finalo liko vyrai, plaukę 200 m krūtine. Greičiausiai iš lietuvių plaukė Aurimas Valaitis (2:19,02), pasiekęs savo asmeninį rekordą. Giedrius Titenis (2:19,29) užėmė 35-ąją vietą, o Edvinas Dautartas (2:21,62 min.) liko priešpaskutinis. Mindaugas Jurgelis, plaukęs 200 m laisvu stiliumi, buvo tarp autsaiderių. Jis distanciją įveikė per 1:53,91 min. ir tarp 51 dalyvio buvo 46-as.