LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Jauniai siekia medalių

2017 04 05 6:00
Lietuvos jauniai Pietų Korėjoje laimėjo abejas žaistas rungtynes.

Pietų Korėjos mieste Kangunge vykstančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio II diviziono A grupės čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo antrą pergalę ir tapo turnyro lydere.

Vakar jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai po pratęsimo 4:3 (2:2, 0:0, 1:1, 1:0) nugalėjo Rumunijos bendraamžius. Įvarčius Lietuvos komandai pelnė Egidijus Binkulis (11:34), Patrikas Misiukas (13:41), Dominykas Motiejūnas (53:54), ir Lukas Vashco (64:42).

Po itin rezultatyvaus pirmo kėlinio, kuriame lietuviai iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą, antrame įvarčių nebuvo pelnyta, o trečiame amerikiečio Jameso Tibbettso treniruojami mūsiškiai praleido galimybę įveikti varžovus per pagrindinį rungtynių laiką. Likus žaisti kiek daugiau nei 6 minutes (53:54) Dominykas Motiejūnas persvėrė rezultatą, bet Andrei Filipas (58:17) jį išlygino.

Pratęsimo metu P. Misiukui nepavyko realizuoti į varžovų vartus skirto baudinio. Tačiau sužaidus 64 min. 42 sek., P. Misiukas atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio pergalingą įvartį lietuviams pelnė amerikiečių kilmės Lukas Vasho. Jis suklaidino varžovų vartininką ir nukreipė ritulį po skersiniu.

„Buvo labai sunkios rungtynės, nes pirmaudami 2:0 atsipalaidavome. Tačiau, matyt, buvome geriau pasiruošę ir labiau norėjome laimėti. Pagrindinė pergalės priežastis ta, kad šį kartą visi žaidė vieningai kaip komanda“, – nurodė P. Misiukas.

Laisvydas Kudrevičius pridūrė, kad šiam turnyrui fiziškai gerai pasiruošę lietuviai kiekvienose rungtynėse gerina susižaidimą ir netrukus rungtyniaus dar geriau.

Pirmą varžybų dieną 4:2 įveikę Pietų Korėjos rinktinę, Lietuvos jauniai tapo pasaulio čempionato II diviziono A grupės lyderiais. Šiandien lietuviai susitiks su Didžiosios Britanijos rinktine, kuri vakar 2:3 pralaimėjo pirmą pergalę iškovojusiai Pietų Korėjos komandai. Dar viena pergalė Lietuvos jaunius stipriai priartintų prie medalių.