Jaunimas atsilaikė kėlinį

2009 09 07 0:00
Jaunimo rinktinės vartų sargas V.Černiauskas Portugalijoje praleido 4 įvarčius.
Nuotrauka: ©"Lietuvos žinios"

Lietuvos jaunimo iki 21 metų futbolo rinktinė Europos čempionato atrankos rungtynėse išvykoje neprilygo portugalams ir pralaimėjo rezultatu 1:4.

Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniai drąsiai pradėjo rungtynes, tačiau pirmieji praleido įvartį. 25 min. Andre Monteiro pasižymėjo galingu tolimu baudos smūgiu. Lietuvos rinktinės vartininkas Vytautas Černiauskas atmušė kamuolį, bet šis atsimušė į skersinį ir įskriejo į vartus.

Lietuviai nepalūžo ir jau kitoje atakoje išlygino rezultatą. Suklydus šeimininkų vartininkui, po Mariaus Papšio perdavimo pasižymėjo Marijampolės "Sūduvos" saugas Karolis Chvedukas.

Po apylygio pirmo kėlinio antrame portugalai perėmė iniciatyvą. 54 min. šeimininkus į priekį vėl išvedė A.Monteiro, o 63 min. pasižymėjo Rui Pedro.

"Trečiasis įvartis buvo lemtingas. Po jo lietuviai buvo priversti atakuoti, o mums puolime atsivėrė laisvi plotai", - pažymėjo portugalų treneris Oceano da Cruzas.

Lietuvių triuškinimą šeimininkai baigė Joao Aurelio įvarčiu galva 84 minutę. Susitikimą svečiai baigė be Luko Kochanausko, kuris užsidirbo dvi geltonas korteles.

"Liūdna, kad praleidome net 4 įvarčius. Tačiau džiugu, kad sugebėjome patys įmušti svečiuose. Tai geras ženklas", - sakė V.Stankevičius.

Trečiadienį lietuviai atrankos rungtynes žais išvykoje su bendraamžiais iš Makedonijos. Šie penktadienį 1:2 nusileido anglams.