Jaunimas pralaimėjimu pradėjo pasaulio ledo ritulio pirmenybes

2007 12 11 0:00

Pralaimėjimu pasaulio jaunimo (iki 20 metų) pirmo diviziono A grupės pirmenybes Vokietijoje pradėjo Lietuvos rinktinė. Ji sekmadienį 1:7 (1:3, 0:0, 0:4) turėjo pripažinti turnyro šeimininkų pranašumą.

Vienintelio įvarčio autorius iš lietuvių - Arnoldas Bosas (14 min.).

Nugalėtojams įvarčius pelnė Danielis Weissas (6 min.), Artursas Kruminschas (16), Polas Hageris (20), Maximilianas Brandlas (41), Jerome'as Flaake'as (43), Constantinas Braunas (44), ir Frankas Maueris (48).

Akivaizdžią vokiečių persvarą liudija ir metimų į vartus statistika - Kauno "Tigrų" vartininkui Ernestui Kieliui teko 53 metimai ir tik 7 - Sebastianui Staudtui.

Trečiadienį mūsiškiai žais su Lenkijos, ketvirtadienį - Austrijos rinktinėmis, šeštadienį - dvikova su Norvegijos bendraamžiais.

Vakar Lietuvos rinktinės varžove buvo Ukrainos bendraamžių komanda. Ji sekmadienį 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) pralaimėjo Norvegijos ekipai. Kitame sekmadienio mače Lenkijos ledo ritulininkai 1:6 (0:2, 0:1, 1:3) nusileido Austrijos rinktinei.

Lentelė (pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vokietija 1 0 0 0 7:1 3

2. Austrija 1 0 0 0 6:1 3

3. Norvegija 1 0 0 0 3:0 3

4. Ukraina 0 0 0 1 0:3 0

5. Lenkija 0 0 0 1 1:6 0

6. Lietuva 0 0 0 1 1:7 0