Jaunimas startavo nesėkmingai

2007 06 07 0:00

Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) futbolo rinktinė 2009 metų Europos čempionato atrankos turnyrą pradėjo nesėkme - trenerio Igorio Pankratjevo vadovaujama ekipa išvykoje 1:2 (0:0) nusileido Slovėnijos bendraamžiams.

Slovėnijos komanda turėjo persvarą ir ypač daug atakavo antrajame kėlinyje. Svečius nuo įvarčio ne kartą gelbėjo "Šiaulių" klubo vartininkas Giedrius Arlauskis. Tačiau 57-ą minutę po gynėjų klaidos vienas prieš jį atsidūręs Rene Miheličius pasiuntė kamuolį į vartus. Po dvejų minučių rezultatą padidino Timas Matavžas. 73-ą minutę po kampinio pasižymėjo Panevėžio "Ekrano" saugas Dominykas Galkevičius, bet Lietuvos komanda pralaimėjimo neišvengė. Domžalės mieste vykusias varžybas stebėjo 1000 žiūrovų.

Lietuvos rinktinės sudėtis: G.Arlauskis, Freidgeimas, D.Arlauskis, Gnedojus, Slavickas, Palionis (Urbšys, 65), Bartkus, Galkevičius, Činikas (Misiukas, 65), Leliūga, Jeršovas (Raziulis, 85).

Tai buvo pirmosios Europos jaunimo čempionato 6-osios atrankos grupės rungtynės. Vakar jėgas išbandė Danijos ir Suomijos komandos. Šioje grupėje dar rungtyniaus škotai. Kitas rungtynes Lietuvos futbolininkai žais rugsėjo 7 d. Danijoje.