Jaunimo rinktinė neišsaugojo vietos pirmajame divizione

2007 12 17 0:00

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė neišsaugojo vietos pasaulio čempionato pirmajame divizione.

Tai paaiškėjo po antrų Vokietijoje vykstančių pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionato pirmojo diviziono A grupės rungtynių, per kurias Ukrainos ekipa šeštadienį po baudinių serijos 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) įveikė ketvirtąją vietą užėmusius Lenkijos (4 tšk.) bendraamžius.

Po šios pergalės ukrainiečiai su 3 taškais pakilo į penktąją poziciją ir tašku aplenkė šeštojoje vietoje likusius jaunuosius Lietuvos ledo ritulininkus, kurie net 2:11 (0:4, 2:3, 0:4) pralaimėjo trečiąją vietą užėmusiai Norvegijos (9 tšk.) rinktinei. Įvarčius į varžovų vartus įmušė Paulius Tamkevičius ir Povilas Verenis.

Prieš tai mūsų rinktinė net 0:15 (0:3, 0:8, 0:4) nusileido Austrijos ekipai.

Pirmąją vietą grupėje užėmė ir vienintelį kelialapį į elitinį divizioną iškovojo turnyro šeimininkė Vokietija, lemiamoje dvikovoje 6:3 (2:0, 1:0, 3:3) nugalėjusi Austrijos komandą.

Galutinė lentelė (rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vokietija 5 5 0 0 0 42:6 15

2. Austrija 5 4 0 0 1 36:11 12

3. Norvegija 5 3 0 0 2 19:16 9

4. Lenkija 5 1 0 1 3 7:24 4

5. Ukraina 5 0 1 1 3 10:26 3

6. Lietuva 5 0 1 0 4 8:39 2