LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Jaunimo rinktinė sėkmingai pradėjo Europos čempionato atkrintamąsias

2017 07 19 20:50
FIBA nuotrauka

Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė sėkmingai pradėjo Europos čempionato atkrintamąsias varžybas. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai aštuntfinalio rungtynėse rezultatu 76:61 (22:14, 22:19, 14:15, 18:13) įveikė Slovėnijos komandą.

Nuo susitikimo pradžios kova vyko taškas į tašką, o lietuviai pirmo ketvirčio pabaigoje pabėgo į priekį ir įgijo 8-ių taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje dvidešimtmečiai vienu metu turėjo 15-os taškų persavarą, bet kėliniui einant į pabaigą varžovai priartėjo – 44:33.

Antroje susitikimo pusėje varžovai vis bandė priartėti, bet lietuviams pavyko išsaugoti saugią persvarą ir iškovoti pergalę.

LIETUVA U20: M.Echodas 22 tšk. (9 at. kam.), L.Birutis 18 tšk. (8 at. kam.)., K.Lukošiūnas 18 tšk.

SLOVĖNIJA U20: U.Durnik 13 tšk., N.Barič 13 tšk., Z.Habat 10 tšk.

Ketvirtfinalyje lietuviai susikaus su Graikijos arba Juodkalnijos rinktine.