Jaunoji Lietuvos čiuožėja Austrijoje pasirodė geriausiai

2015 02 27 16:15
Dmitrijaus Kozlovo treniruojama Selina Kaneda jaunučių grupėje iškovojo pirmąją vietą. LČF nuotrauka

Kasmet Austrijos sostinėje Vienoje vykstančiose ISU tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose „Hellmut Seibt Memorial 2015“ pasirodymus sėkmingai pradėjo dvi Lietuvos atstovės – Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtinės Selina Kaneda ir Paulina Ramanauskaitė.

Dmitrijaus Kozlovo treniruojama S. Kaneda jaunučių grupėje šiandien iškovojo pirmąją vietą tarp 27 dalyvių iš 15 valstybių. P. Ramanauskaitė (trenerė Eglė Kliučakienė), ketvirtadienį startavusi jaunių iki 15 metų grupėje, už trumpąją programą surinko 29,76 taškus ir buvo 5 vietoje, tačiau laisvojoje programoje nepavyko išvengti klaidų ir bendroje įskaitoje sportininkė užėmė 10 vietą. Šioje grupėje startavo net 38 čiuožėjos iš 13 valstybių, todėl toks jaunos sportininkės pasiekimas išties džiugina.

Šiais metais „Hellmut Seibt Memorial 2015“ varžybose dalyvauja beveik 400 dalyvių iš 27 valstybių.

Penktadienį ant ledo pasidorys suaugusiųjų grupės sportininkės Inga Janulevičiūtė, Aleksandra Golovkina ir Elžbieta Kropa. Būtent po šių varžybų paaiškės, kuri lietuvė keliaus į kovo pabaigoje Šanchajuje (Kinijoje) vyksiantį pasaulio suaugusiųjų dailiojo čiuožimo čempionatą.