Jaunučiai nusileido lenkams

2012 07 25 8:37
Kadras iš Youtube.com

Skaudžią nesėkmę Panevėžyje vykstančiame Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionate patyrė Lietuvos rinktinė. Gintaro Razučio auklėtiniai 69:77 (13:16, 24:20, 18:20, 14:21) nusileido bendraamžiams iš Lenkijos.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui lietuviai pirmavo 57:56, tačiau pasinaudoję šeimininkų klaidomis lenkai spurtavo 10:0 ir įgijo solidų pranašumą (66:57), rašo musukrepsinis.lt. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 3 minutes lietuviai priartėjo iki dviejų taškų (66:68), tačiau pelnyti taškų jiems nesisekė, o Lenkijos rinktinės krepšininkai pataikė baudas ir iškovojo pergalę.

Mūsų šalies rinktinė šiame mače prarado net 26 kamuolius, kai lenkai suklydo vos 11 kartų. Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė 24 taškus pelnęs Antanas Krimelis. Domantas Sabonis pelnė 15 taškų ir atkovojo 27 kamuolius, taip pasiekdamas šešiolikmečių čempionatų rekordą. Raimundo Žuklevičiaus sąskaitoje – 14 taškų.

„Pralaimėjome labai svarbias rungtynes. Niekaip nesisekė vaikinų nuteikti kovai, kad bėgtų visu greičiu ir žaistų, kaip yra įpratę. Nemanau, kad vaikinai nuvertino varžovus. Labai norėjome laimėti, visi žinojome rungtynių svarbą, tačiau nugalėti nepavyko.

Šiandien labai dažnai klydome – kamuolius prarasdavome tokiose situacijose, kuriose neturėjome klysti“, – po rungtynių tvirtino Lietuvos rinktinės strategas G. Razutis.

Paskutines F grupės rungtynes Lietuvos krepšininkai trečiadienį 18.10 val. žais su bendraamžiais iš Graikijos.