JAV pergalę prieš brazilus paįvairino Obamų bučinys ,

2012 07 17 16:36
Carmelo Anthony (kairėje) prieš brazilą Tiago Splitterį. /AFP/Scanpix nuotr.

Draugiškose rungtynėse Vašingtone JAV krepšininkai 80:69 (17:27, 20:5, 22:19, 21:18) nugalėjo brazilus ir iškovojo antrą pergalę pasirengimo olimpiadai etape.

Atkakliai vykusiame mače JAV rinktinė pabėgo tik paskutinėmis minutėmis, praneša portalas basketnews.lt. Po Andersono Varejao dvitaškio ketvirtajame kėlinyje komandas dar skyrė vos 6 taškai (59:65), tačiau tada LeBronas Jamesas pelnė 5 taškus paeiliui ir mačo baigtis tapo aiški.

Jamesas buvo sunkiausiai sulaikomas JAV rinktinėje – jis pelnė 30 taškų. Gimtajame mieste rungtyniavęs Kevinas Durantas pridėjo 11 taškų, Chrisas Paulas – 10, Kobe Bryantas – 8.

Brazilams Alexas Garcia pelnė 14 taškų, Andersonas Varejao pridėjo 12 taškų ir 13 atkovotų kamuolių, Marcelo Huertas pelnė 11 taškų ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų, o Leandro Barbosa įmetė 10.

Rungtynes stebėję žiūrovai garsiai plojo ne tik krepšininkams. Didžiulio jų palaikymo sulaukė ir pirmoji šalies pora, - JAV prezidentas Barackas Obama ir jo žmona Michelle, - visuotiniam džiaugsmui išdrįsę viešai pasibučiuoti.

JAV krepšininkai šiandien išskrenda į Europą, kur žais draugiškas rungtynes su Didžiosios Britanijos, Argentinos ir Ispanijos rinktinėmis.