Kanadoje užtikrintai nugalėjo L. Hamiltonas

2015 06 08 5:34
Lewisas Hamiltonas. AFP/Scanpix nuotraukos

Kanados „Grand Prix“ lenktynėse legendinėje Monrealio trasoje dvigubą pergalę pasiekė „Mercedes“ komanda – Lewisas Hamiltonas nugalėjo, o jam iš paskos finišavo Nico Rosbergas.

Tai buvo 37-oji L. Hamiltono pergalė karjeroje ir ketvirtoji šiemet, praneša portalas f-1.lt.

Antrąją vietą užėmęs N. Rosbergas visas lenktynes laikėsi arti komandos draugo, tačiau lenkti brito nepabandė.

Trečioji vieta atiteko „Williams“ komandos atstovui Valtteri Bottui kuris pasinaudojo tautiečio Kimi Raikkoneno klaida.

„Ferrari“ ekipos sportininkas apsisuko viename iš trasos posūkių ir į priekį po sustojimų techninėje aptarnavimo zonoje praleido V. Bottą.

Puikiai važiavęs ir daugybę lenkimų atlikęs penktąją vietą užėmė Sebastianas Vettelis, vairuojantis raudonąjį „Ferrari“. Vokietis lenktynes pradėjo tik iš 16-osios pozicijos.

Bendroje įskaitoje persvarą prieš komandos draugą padidino L. Hamiltonas. Brito sąskaitoje jau 151 taškas. N. Rosbergas klasifikuojasi antras su 134 taškais, trečias – S. Vettelis (108 taškai).

Konstruktorių Taurės įskaitoje neabejotina lyderė – „Mercedes“ komanda, pelniusi 285 taškus.

Kitas „Formulės-1“ etapas vyks birželio 21 d. Spielbergo trasoje, Austrijoje.