Paieška
LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA
SPORTAS

Kaune medalius dalijosi lengvaatlečiai

 
2008 02 11 0:00
Olimpinė vicečempionė septynkovininkė Austra Skujytė nesunkiai laimėjo penkiakovės varžybas.<br>Nuotrauka: © "Lietuvos žinios"
Olimpinė vicečempionė septynkovininkė Austra Skujytė nesunkiai laimėjo penkiakovės varžybas.
Nuotrauka: © "Lietuvos žinios"

Savaitgalį Kaune vyko Lietuvos uždarųjų patalpų lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo pirmenybės.

Pirmą varžybų dieną per suaugusiųjų varžybas išdalyta šešiolika medalių komplektų, antrąją - dvylika.

Čempionate dalyvavusi olimpinė vicečempionė septynkovininkė Austra Skujytė nesunkiai laimėjo penkiakovės varžybas, artimiausią varžovę vilnietę Ritą Balčiauskaitę aplenkusi 1180 taškų.

Nugalėtojai -

Moterys: 60 m - Lina Grinčikaitė (Klaipėda) - 7.35 sek.; 400 m - Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai) - 55.09; 1500 m - Irina Krakoviak (Vilnius) - 4:30.17;

aukštis - Karina Vnukova (Vilnius) - 1.84 m; tolis - Lina Andrijauskaitė (Kaunas) - 6.21; rutulys - Alina Vaišvilaitė (Vilnius) - 14.86; penkiakovė - Austra Skujytė (Kaunas) - 4492 tšk.; 5000 m sp. ėjimas - Brigita Virbalytė (Vilnius-Alytus) - 22:44.33; 800 m - Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai) - 2:10.95; 3000 m - Rasa Drazdauskaitė (Šiauliai) - 9:37.47; 60 m b/b - Sonata Tamošaitytė (Kaunas) - 8.45;

kartis - Vitalija Dejeva (Kaunas) - 3.30 m; trišuolis - Ieva Staponkutė (Vilnius-Klaipėda) - 12.65; estafetė 4x200 m - 1. Kauno "Atletas" - 1:43.49.

Vyrai: 60 m - Justas Buragas (Kaunas) - 6.82 sek.; 400 m - Vitalijus Kozlovas (Vilnius) - 49.49; 1500 m - Mindaugas Norbutas (Šiauliai-Kelmė) - 3:54.77;

aukštis - Raivydas Stanys (Kaunas) - 2.21 m; kartis - Saulius Birmanas (Kaunas) - 4.60; tolis - Mantas Šilkauskas (Kaunas) - 7.65; rutulys - Martynas Čiuželis (Klaipėda) - 15.88; 10 000 m sp. ėjimas - Darius Škarnulis (Vilnius-Alytus) - 41:00.93; 800 m - Mindaugas Norbutas (Šiauliai-Kelmė) - 1:57.25; 3000 m - Tomas Matijošius (Vilnius) - 8:39.25; 60 m b/b - Mantas Šilkauskas (Kaunas) - 7.95;

trišuolis - Mantas Dilys (Kaunas) - 15.96; septynkovė - Tadas Volkavičius (Kaunas) - 5077 tšk.; estafetė 4x200 m - 1. Kaunas - 1:31.53.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"