Kauno „ACME-Gaja-Žalgiris“ egzaminavo Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ ekipą

2016 01 07 23:21
Ritos Stankevičiūtės (LŽ) nuotrauka

Ketvirtadienį Lietuvos moterų rankinio čempionate sužaistos dar vienerios rungtynės, kur lygos lyderės Kauno „ACME-Gaja-Žalgiris“ egzaminavo Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ ekipą. Šalies čempionės dvikovą laimėjo santykiu 45:30(22:10) ir pasiekė aštuntąją pergalę iš devynių galimų bei dar labiau sustiprino savo lyderio pozicijas.

Nugalėtojų gretose taikliai žaidė net 11 žaidėjų, tai Inesa Verbovik (7įv.), Audinga Kniubaitė (6įv.), Neringa Palionytė ir Dovilė Ilčiukaitė (po 5įv.), Daiva Būtėnaitė, Klaudija Šidlauskytė ir Gabrielė Vaičiūtė (po 4įv.), Greta Burkaitė ir Laura Žukovaitė (po 3įv.), Gabija Vidūnaitė ir Simona Kazlauskaitė (po 2įv.).

Uostamiesčio komandoje rezultatyvumu pasižymėjo naujai išrinkta 2015metų geriausioji Lietuvos rankininkė Brigita Ivanauskaitė, pelniusi net 16 įvarčių. Kitų komandos atstovių indėlis kuklesnis – Dovilė Mižutytė ir Akvilė Tolvaišaitė pataikė po 3 kartus, Fausta Abrutytė ir Dovilė Kasparavičiūtė – po 2 kartus, o Austėja Rimkutė, Roberta Kairytė, Deimantė Briedytė ir Skirmantė Pociūtė – po 1 kartą.

Tik pirmojo kėlinio dešimt minučių vyko lygi kova ir tai atspindėjo sporto halės švieslentė (4:4). Po to sekė „ACME-Gaja-Žalgiris“ komandos aštuonių „sausų“ įvarčių spurtas, kur po minutės dar pakartojo keturiomis rezultatyviomis atakomis(18:5) ir praktiškai išsprendė dvikovos baigtį. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad „Dragūnas-Viesulas“ komanda iš visų jėgų stengėsi nepasiduoti panikai bei siekė garbingo rezultato. Suprantama prilygti žymiai vyresnei bei labiau prityrusiai Kauno ekipai jaunosios Klaipėdos rankininkės niekaip negalėjo, bet antrame kėlinyje jau grūmėsi pagirtinai ir apylygiai. Tą trisdešimties minučių atkarpą pralaimėjo vos trimis įvarčiais. Ir tik labai neigiamas pirmojo kėlinio rezultatas (22:10) nulėmė didoką skirtumą bendroje įskaitoje 45:30.

5. Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ 8 0 0 8 238:316 0

Kitos rungtynės įvyks šeštadienį Šiauliuose, kur susitiks vietos SM“Dubysa-Salve“ su Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ kolektyvu.