Kauno “ACME-Žalgiris” rankininkės įveikė vilnietes

2014 04 05 15:24
Ritos Stankevičiūtės (LŽ) nuotrauka

Šeštadienį  po ilgesnės pertraukos atnaujintas Lietuvos moterų rankinio čempionatas. Į pirmąją pusfinalio kovą Kaune stojo šalies reguliaraus sezono nugalėtoja Kauno “ACME-Žalgiris”  ir ketvirtosios pozicijos atstovė Vilniaus LEU “Šviesa-Eglė” ekipos. Susitikimas baigėsi rezultatu  47:28(25:12) “ACME-Žalgiris”  komandos naudai. Kovoje iki trijų pergalių rezultatu 1:0 pirmauja  kaunietės.

Nugalėtojų kolektyve taiklumu pasižymėjo Gabija Vidūnaitė, pelniusi 9 įvarčius, Dovilė Ilčiulaitė 8, Ingrida Šacikauskaitė 6 ir po 5 tikslius metimus atliko Gintarė Lydekaitė, Audinga Kniubaitė bei Simona Kazlauskaitė.

Pralaimėjusioms daugiausiai įvarčių pelnė Indrė Norvilytė 13 įvarčių, Asta Čižaitė 5, Grėtė Morkvėnaitė 4.

“Tik rungtynių pradžioje Vilniaus LEU “Šviesa-Eglė” pirmavo rezultatu 3:1, vėliau tvirtai iniciatyvą į savo rankas perėmė kaunietės ir neleisdamos vilnietėms sukurti jokios intrigos. Kėlinį žalgirietės laimėjo trylikos, o rungtynes devyniolikos įvarčių persvara”,- taip trumpai pusfinalio rungtynes komentavo Kauno SM trenerė Rita Dūdienė.

Kauno ACME-Žalgiris - Vilniaus LEU Eglė-Šviesa 47:28 (25:12)

Teisėjai: G. Šniurevičius – L. Mykolaitis

Inspektorius: A. Mikučionis

Įvarčiai: Gabija Vidūnaitė 9/2, Dovilė Ilčiukaitė 8/3, Ingrida Šacikauskaitė 6, Gintarė Lydekaitė 5, Audinga Kniubaitė 5, Simona Kazlauskaitė 5, Neringa Palionytė 4, Elita Marija Barkanovaitė 2, Viltė Lubytė 2, Rita Oksaitė 1(ACME-Žalgiris);

Indrė Norvilytė 13/4, Asta Čižaitė 5, Grėtė Morkvėnaitė 4, Viktorija Nadzeikaitė 2, Rita Repečkaitė 2, Viktorija Belekova 1, Kamilė Valiūnaitė 1(LEU Šviesa-Eglė)

2min.: Neringa Palionytė 2, Dovilė Ilčiukaitė 2(ACME-Žalgiris);

7m.: 5/5(ACME-Žalgiris); 5/4(LEU Šviesa-Eglė).

Antroji pusfinalio kova tarp Vilniaus SM “Tauras-Vilniaus kolegija” ir Kauno rajono HC “Garliava SM – CASCADA” numatyta sekmadienį Vilniuje.

Atsakomieji šių porų susitikimai kitą savaitgalį.