"Kauno" gynėjui lūžo raktikaulis

2008 02 26 0:00

Sekmadienis įsimins FBK "Kaunas" gynėjui Mantui Fridrikui. Per draugiškas rungtynes su Austrijos pirmosios lygos ekipa "Austria" devyniolikmetis žaidėjas patyrė traumą. Jam lūžo raktikaulis.

Sekmadienį FBK "Kaunas" futbolininkai rungtyniavo su ne itin stipriu varžovu - Austrijos pirmojoje lygoje trečiąją vietą užimančia "Austria". Tačiau FBK "Kaunas" turėjo pripažinti varžovų pranašumą - pralaimėta rezultatu 2:3. Austrijos klubo interneto svetainė saviškių pergalę pavadino sensacinga, praneša oficiali Kauno ekipos svetainė.

Rungtynių pradžioje komandos greitai apsikeitė įvarčiais: iš "Kauno" futbolininkų pasižymėjo puolėjas Artūras Rimkevičius, iš austrų - Paulas Bichelhuberis. Lietuvos čempionams labai nesėkmingai susiklostė pirmojo kėlinio pabaiga - paskutinę sekundę kauniečiai po kampinio praleido įvartį. Jį įmušė Phillippas Netzeris, ir komandos išėjo ilsėtis 2:1 pirmaujant Austrijos futbolininkams.

Antrojo kėlinio viduryje "Kauno" legionierius iš Makedonijos Muharemas Bajramy rezultatą išlygino - 2:2. Rungtynių pabaigoje pasikartojo pirmojo kėlinio istorija - į mūsiškių vartus įmuštas įvartis. Jo autorius - Thomas Salamonas.

"Kauno" vyriausiojo trenerio asistentas Darius Gvildys tikino, kad žaidėjai nebuvo susikaupę, todėl ir pralaimėjo.

"Rungtynės su "Austria" vyko labai prastoje aikštėje, pučiant nepaprastai stipriam vėjui, - sakė jis. - Todėl nebuvo įmanoma pademonstruoti gražaus futbolo. Manau, varžovai nėra už mus stipresni. Tačiau tokioje baisioje aikštėje jėgos susilygino. Be to, futbolininkai nebuvo reikiamai nusiteikę kovai."