Kietasis penktadienis – „Žalgiris“ įkrėtė lyderiams

2015 01 31 14:21

Įspūdingą pergalę MHL čempionato reguliariajame sezone iškovojo bei į ketvirtą vietą Vakarų konferencijoje sugrįžo Vilniaus „Žalgirio“ ritulininkai. Jie išvykoje rezultatu 2:0 nugalėjo absoliučią lygos lyderę „Rossoš“ ekipą.

Dar prieš rungtynes žalgiriečių treneris Aigars Ciprus minėjo, jog varžovai turi silpnų vietų – svarbiausia jomis pasinaudoti. Kaip tarė – taip ir padarė. Aikštės šeimininkai spaudė vilniečius, tačiau pergudrauti Vilniaus ekipos vartininko Vadimo Miščuko taip ir nesugebėjo.

„Žalgiris“, savo ruožtu, antrajame bei trečiajame kėliniuose pelnė po įvartį, taip priversdamas nervintis namie žaidusius „Rossoš“ ritulininkus. Pastarųjų veiksmai neliko neįvertinti teisėjų, nubaudusių vieną pralaimėjusios komandos žaidėją dešimties minučių bauda, kitą – dvidešimties.

„Žalgiris“ pirmąjį įvartį pelnė antrojo kėlinio pabaigoje, kai po Vladimiro Denisovo ir Vadimo Mustafajevo perdavimų, pasižymėjo Aleksėjus Pyrinas. Likus žaisti penkias minutes, „Žalgiris“ gavo teisę realizuoti baudinį ir Vladislavas Nikulinas padvigubino skirtumą.