LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Kova dėl medalių baigta: Lietuva pralaimėjo Graikijai

2017 07 21 8:24
FIBA.com nuotauka

Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinei nepavyko įveikti Europos čempionato ketvirtfinalio etapo. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai rezultatu 72:76 (20:18, 18:23, 23:10, 11:25) turėjo pripažinti Graikijos komandos pranašumą.

Rungtynes spurtu 8:0 pradėjo turnyro šeimininkai, tačiau po minutės pertraukėlės lietuviams pavyko priartėti. Antrajame ketvirtyje žaidimas vyko taškas į tašką ir nei vienai ekipai nepavyko įgyti solidesnės persvaros.

Trečią kėlinį lietuviai pradėjo galingu spurtu 17:3 ir įgijo dviženklę persvarą. Lemiame ketvirtyje graikai kilo į šturmą ir įpusėjus kėliniui jiems pavyko išlyginti rezultatą (64:64), o prasidėjus paskutinei rungtynių minutei jie pataikė svarbų tritaškį, kuris leido iškovoti pergalę.

LIETUVA U20: L.Birutis 17 tšk. (12 atk. kam.), M.Echodas 12 tšk. (13 atk. kam.), M. Dieninis ir M.Varnas po 11 tšk., A.Beručka 10 tšk.

GRAIKIJA U20: V.Charalampopoulos 21 tšk. (9 atk. kam., 5 rez. perd.,), A.Koniaris 17 tšk. (5 atk. kam., 5 rez. perd.), V.Mouratos 14 tšk. (5 atk. kam.), Th.Karras 12 tšk. (7 atk. kam.).

Kovą dėl penktos vietos lietuviai šeštadienį pradės rungtynėmis su Vokietijos rinktine. Rungtynių pradžia 19 valandą.