L.Asadauskaitė neišsaugojo taurės

2013 06 01 6:08
Paskutinę rungtį laimėjusiai L.Asadauskaitei nepavyko užlipti ant prizininkų pakylos. LŽ archyvo nuotrauka

Rusijoje vykstančio šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės finalinio etapo moterų varžybose olimpinei čempionei Laurai Asadauskaitei nepavyko pakartoti pernykščio triumfo - ji liko ketvirta (5328 tšk.)

Kaip jau įprasta, paskutinėje šaudymo ir bėgimo rungtyje Laura buvo nepavejama, tačiau to neužteko, kad patektų tarp prizininkių. Po paskutinės rungties ji atsidūrė visai šalia prizininkų pakylos. Pasaulio taurę iškovojo ukrainietė Viktorija Tereščiuk (5440 tšk.), antrąją vietą užėmė Rusijos atletė Jekaterina Kuraškina (5412), trečiąją - ukrainietė Ganna Buriak (5388). Vakar finale startavusios dar dvi mūsų sportininkės Gintarė Venčkauskaitė ir Lina Batulevičiūtė užėmė atitinkamai 11 (5200 tšk.) ir 28 (4864) vietas.

L.Asadauskaitė fechtavimo varžybose buvo trečia, plaukimo - 19-a, jojimo - 31-a, kombinuotoje rungtyje - pirma. G.Venčkauskaitė fechtavimo turnyre liko 31-a, plaukimo varžybose užėmė 15 vietą, jojimo varžybas ji laimėjo, o šaudymo ir bėgimo rungtyje buvo 18-a. L.Batulevičiūtė fechtavimo varžybose buvo 14-a, plaukimo - 30-a, jojimo - 29-a, kombinuotoje rungtyje - 24-a.

Lietuvoje Jurijaus Moskvičiovo išugdyta jau trečius metus Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė užėmė 13 vietą (5148 taškai).

Šiandien Nižnij Novgorode į kovą dėl Pasaulo taurės stos 36 vyrai. Tarp jų - ir Londono olimpiadoje 8 vietą iškovojęs lietuvis Justinas Kinderis.