L.Asadauskaitei - pasaulio bronza

2007 08 20 0:00

Lietuvaitė Laura Asadauskaitė pasaulio moterų šiuolaikinės penkiakovės čempionate iškovojo bronzos medalį.

Vokietijos sostinėje Berlyne vykusiose varžybose mūsų šalies atstovė finale surinko 5552 taškus. Šaudymo rungtyje ji pelnė 1000, fechtavimosi varžybose - 880, plaukimo - 1212, jojimo 1200, bėgimo - 1260 taškus.

Pasaulio čempione tapo prancūzė Amelie Cazei (5600 tšk.), sidabro medalis įteiktas vokietei Lenai Schoneborn (5584).

Dar viena Lietuvos sportininkė Donata Rimšaitė finale tarp 36 dalyvių liko 30-a (5120 tšk.).

Į vyrų pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato finalą iškopė

Andrejus Zadneprovskis ir Tadas Žemaitis, iš kovos dėl apdovanojimų asmeninėse varžybose pasitraukė Edvinas Krungolcas bei Justinas Kinderis.

Pusfinalio varžybose sėkmingiausiai iš Lietuvos sportininkų pasirodė T.Žemaitis. Jis C grupėje surinko 4340 taškų ir tarp 33 sportininkų buvo antras. Šioje grupėje E.Krungolcas (4092 tšk.) liko 20-oje pozicijoje. A grupės (32 dalyviai) varžybose A.Zadneprovskis (4316 tšk.) užėmė šeštąją vietą, o J.Kinderis (3952 tšk.) liko 29-as.