L. Grigelio ir L. Mugevičiaus duetas laimėjo turnyrą Minske

2014 10 17 17:52
ITF vyrų turnyro "Saleo Cup" dejetųvaržybų  nugalėtojai Lukas Mugevičius (kairėje) ir Laurynas Grigelis. Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

Baltarusijos sostinėje Minske surengto Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų turnyro "Saleo Cup" pusfinalyje lietuvis Laurynas Grigelis patyrė nesėkmę, tačiau drauge su Luku Mugevičiumi laimėjo dvejetų varžybas.

Pirmas skirstytas 23-ejų L. Grigelis (ATP-258) penktadienį 3:6, 6:4, 3:6 neatsilaikė prieš aikštelės šeimininką 25 metų Dmitrijų Žyrmontą (ATP-380) ir nepateko į finalą. 20 ATP taškų bei 1272 dolerių čekį jau užsitikrinusio Baltarusijos tenisininko varžovas vienetų varžybų finale bus ketvirtas skirstytas Moldovos atstovas 21 metų Maksimas Dubarenka (ATP-384), jis 7:6 (7:4), 7:5 nugalėjo antrąją varžybų raketę 19-metį prancūzą Laurent'ą Lokolį (ATP-333). Beje, į finalą žengęs M. Dubarenka šią vasarą Vilniuje triumfavo Prezidento taurės turnyre, ten finale jis 6:1, 6:4 įveikė L. Mugevičių.

19-metis L. Mugevičius Minske asmeninėse varžybose savo pasirodymą baigė ketvirtfinalyje, kai 1:6, 4:6 pralaimėjo L. Grigeliui. O penktadienį abu lietuviai dvejetų turnyro finale 6:4, 4:6, (10:6) nugalėjo favoritais laikytus uzbeką Šonigmatdžoną Šofajzijevą ir baltarusį Andrejų Vasilevskį. Abiem lietuviams kartu su pagrindiniu prizu atiteko 930 JAV dolerių čekis ir 35 ATP klasifikacijos taškai.

Asmeninėse varžybose L. Grigelis pelnė dar 753 dolerius ir 10 ATP taškų, L. Mugevičius atitinkamai – 438 dolerius ir 3 ATP taškus.

ITF turnyro prizų fondas - 15 tūkst. dolerių.