L.Grigelis laimėjo „Futures“ teniso turnyrą

2013 10 26 15:49
L.Grigelis zimbio.com nuotrauka

Šeštą kartą per karjerą ir ketvirtą šiemet – Laurynas Grigelis tapo „Futures“ serijos teniso turnyro vienetų varžybų čempionu.

Šeštadienį Didžiojoje Britanijoje vykusiame finale 408 vietą geriausių pasaulio tenisininkų reitinge užimantis 22-ejų lietuvis 6:3, 6:3 pranoko 20-metį belgą Jorį De Loore‘ą (ATP 423).

Už pergalę L.Grigeliui atiteko daugiausia – 18 ATP reitingo taškų ir 1440 JAV dolerių iš viso 10 tūkst. turnyro prizų fondo.

„Futures“ čempionu Didžiojoje Britanijoje L.Grigelis tapo antrą savaitę iš eilės.

Po rugpjūtį laimėtos Prezidento taurės Vilniuje įsibėgėjęs tenisininkas per paskutinius du mėnesius iškovojo jau ketvirtą tokį titulą, nors iki tol per aštuonis sezono mėnesius nebuvo laimėjęs nė vieno.

Dar praėjusiais metais L.Grigelis buvo 183-ia pasaulio raketė, tačiau vėliau krito į gilią duobę, iš kurios, akivaizdu, pradėjo kapstytis.

Svarbiausią karjeros pergalę L.Grigelis iškovojo 2011-aisiais, kai triumfavo „Challenger Tour“ serijos turnyre.

Įskaičiuojant ir šeštadienio triumfą „Futures“ finale lietuvis žaidė 8 kartus ir nugalėjo 6-is.