L.Grigelis triumfavo „Futures“ turnyre

2013 11 02 16:08

Tenisininkas Laurynas Grigelis (ATP-369) ir toliau skina pergales. Didžiojoje Britanijoje vykusio ITF „Futures“ serijos turnyro finale 22 metų lietuvis 6:3, 1:6, 6:0 nugalėjo dvejais metais jaunesnį belgą Jorisą De Loore (ATP-425) bei iškovojo trečią tokio lygio varžybų titulą iš eilės.

Beje, visuose trijuose turnyruose L.Grigelis susitiko su J.De Loore: prieš dvi savaites Lietuvos tenisininkas ketvirtfinalyje laimėjo 3:6, 7:6(5), 6:2, o prieš savaitę finale – 6:3, 6:3.

Susitikimo metu lietuvis atliko net 12 neatremiamų padavimų (J.De Loore – tris) bei laimėjo keturis geimus paduodant varžovui (belgas – du). Iš viso L.Grigelis laimėjo 73 žaistus taškus, o lietuvio oponentas – 60.

Už pergalę finale Lietuvos tenisininkui atiteko 18 ATP vienetų reitingo taškų bei 1440 JAV dolerių čekis. Šio sezono metu triumfavęs jau penktame tokio lygio turnyre (be trijų Didžiojoje Britanijoje jis laimėjo Lietuvoje bei Turkijoje), L.Grigelis turėtų grįžti į pajėgiausių planetos tenisininkų reitingo trečią šimtuką.

Pakeliui į finalą antrą reitingą turnyre turėjęs lietuvis nugalėjo tris britus ir italą.

Šia pergale L.Grigelis turėtų užbaigti 2013 metų sezoną bei žaisti tik klubiniuose čempionatuose.