Latvių džiaugsmas Minske

2014 05 14 11:34
B grup4je Latvijos ledo ritulininkai iškovojo antrą pergalę. AFP/Scanpix nuotrauka

Baltarusijos sostinėje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio čempionate Latvijos rinktinė iškovojo jau antrą pergalę ir po trijų turų B grupėje dalijasi antrąją trečiąją vietas su JAV komanda.

Antradienio vakarą Latvijos ledo ritulininkai 5:4 (1:2, 3:2, 1:0) įveikė Kazachstano (1 tšk.) ekipą, kuri Minske dar nepatyrė pergalės skonio. Kitose B grupės rungtynėse vakar Suomija 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) nugalėjo Vokietiją. Tai buvo pirmoji suomių pergalė šiame čempionate.

Paskutinėse A grupės trečio turo rungtynėse pasaulio čempionės titulą ginanti Švedijos rinktinė antradienį laimėjo prieš Norvegijos ekipą 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) ir tapo grupės lydere. Kitose A grupės rungtynėse užvakar Danija šventė pirmą pergalę šiame čempionate, ji nugalėjo Italiją 4:1 (1:1, 2:0, 1:0).

Trečiadienį ir ketvirtadienį bus žaidžiami ketvirto turo mačai. Šiandien A grupėje įvyks Čekijos ir Italijos bei Slovakijos ir Norvegijos akistatos, o B grupėje susikaus Šveicarija su Vokietija ir Rusija su Kazachstanu.

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į ketvirtfinalį.

A grupė

(rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)