Laura pelnė bronzą

2012 04 16 7:06

2012 metų šiuolaikinės penkiakovės planetos taurės varžybų trečiajame etape Vengrijoje trečiąją vietą moterų varžybose užėmė 28-erių Laura Asadauskaitė.

Lietuvos penkiakovininkė finale surinko 5384 taškus ir pralaimėjo tik nugalėtoja tapusiai 2010 metų pasaulio čempionei prancūzei Amelie Cazei (5424 tšk.) bei antrojoje likusiai Rusijai atstovaujančiai Donatai Rimšaitei (5400 tšk.). L.Asadauskaitė fechtavimosi rungtyje surinko 888 taškus ir buvo dešimta, plaukime su 1164 taškais liko devyniolikta, jojimo varžybose (1072 taškai) liko tik 26-a, o kroso bei šaudymo dvikovėje surinko 2268 taškus ir užėmė antrąją vietą.

Kita tarp 36 finalo dalyvių startavusi lietuvė devyniolikmetė Gintarė Venčkauskaitė su 5184 taškais užėmė devynioliktąją vietą. G.Venčkauskaitei prasčiausiai sekėsi fechtavimosi (616 tšk.) rungtyje - liko tik 34-a, plaukime ji surinko 1204 taškus ir buvo devinta, jojimo rungtyje (1160 tšk.) užėmė 16 vietą, kroso ir šaudymo dvikovėje užėmė trečiąją vietą (2204 tšk.).

Vakar vyrų varžybų finale tarp 36 dalyvių startavo 24-erių Justinas Kinderis. Jis užėmė 24 vietą.