Ledo ritulį žaidė beisbolo stadione

2009 01 03 0:00
"Žiemos klasika" pavadintas NHL rungtynes Čikagos beisbolo stadione stebėjo beveik 41 tūkstantis žiūrovų.

Trečią kartą per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) istoriją rungtynės buvo surengtos atviroje aikštėje.

Pirmąją 2009 metų dieną Čikagos beisbolo "Wrigley Field" arenoje Čikagos "Blackhawks" komanda 4:6 pralaimėjo Detroito "Red Wings" klubui. "Žiemos klasika" pavadintas rungtynes Čikagos beisbolo stadione stebėjo beveik 41 tūkstantis žiūrovų. Detroito komanda atsilikinėjo 1:3, bet vėliau pelnė net penkis įvarčius iš eilės ir šventė pergalę.

Tai buvo 701-asis Čikagos ir Detroito klubų susitikimas lygos istorijoje. Daugiau tarpusavio mačų kiti klubai nėra žaidę.

Absoliučiu čempionato lyderiu sausio pirmąją tapo Šiaurės Rytų pogrupyje pirmaujantis Bostono "Bruins" (62 tšk.) klubas. Ketvirtadienį savo arenoje Bostono ledo ritulininkai 4:2 nugalėjo Pitsbergo "Penguins" (42 tšk.) ekipą ir šventė dešimtą iš eilės pergalę.

Paskutinę 2008-ųjų dieną penkioliktą pralaimėjimą per 36-ias rungtynes patyrė Naujojo Džersio "Devils" su Dainiumi Zubrumi. Trečiąją vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užimanti "Devils" (45 tšk.) svečiuose 2:4 pralaimėjo Dalaso "Stars" (37 tšk.) komandai. Po lietuvio perdavimo pirmojo kėlinio pabaigoje (19:36) įvartį pelnė Davidas Clarksonas ir "Devils" ekipa pirmavo 2:1. D.Zubrus per nepilnas 18 minučių dukart metė į vartus bei išvengė baudos minučių.

Be 13 rezultatyvių perdavimų, Lietuvos rinktinės puolėjo sąskaitoje per 36 šio NHL sezono mačus - 8 įvarčiai bei 37 baudos minutės.