Ledo ritulio čempionato rungtynėse - net 131 baudos minutė

2014 01 19 13:44

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Vakarų konferencijoje šeštadienį susitiko turnyrinės lentelės kaimynai - Kauno „Bizonai“ ir Šiaulių „Ledo linija“.

70 baudos minučių užsidirbę kauniečiai 7:4 (4:0, 2:1, 1:3) nugalėjo taip pat grubiai žaidusius ir 61 baudos minute nubaustus šiauliečius.

Rungtynės prasidėjo grubiu abiejų komandų žaidimo. Jau antrąją rungtynių minutę „Ledo linijos“ ledo ritulininkas Robertas Dembinskis už žaidimą aukštai pakelta lazda gavo 4 baudos minutes, po mažiau nei minutės „Bizonų“ ekipos žaidėjas Sergejus Kiršys buvo nubaustas 25-ioms minutėms.

Šeštąją rungtynių minutę Alfredas Stančiauskas („Bizonai“), Vladimiras Parchomenka ir Elvijus Trankalis (abu „Ledo linija“) buvo nubausti po 2 baudos minutes.

Pirmieji įvarčiai krito į „Ledo linijos“ komandos vartus. Vartininką Ainį Zalansą nuginkluoti pavyko Šarūnui Citavičiui (5:58) ir Benui Šilinskui (6:30).

Sužaidus pusę pirmojo kėlinio sėkmingą „Bizonų“ komandos žaidimą pratęsė Benas Jakšys (11:28) pelnęs trečiąjį rungtynių įvartį, o netrukus pasižymėti pavyko ir Mariui Krištanaičiui (16:42), rezultatas tapo 4:0.

Antrame kėlinyje Vladimiras Parchomenka (23:42) pelnė pirmąjį šiauliečių įvartį, tačiau netrukus „Bizonai“ vėl padidino pranašumą. M.Krištanaitis (26:17 ir 29:49) du kartus išnaudojo kiekybinę persvarą ir rezultatas tapo 6:1.

Trečią kėlinį sėkmingai pradėjo Šiaulių ekipa. Einaras Trankalis įmušė antrą, o po mažiau nei septynių minučių ir trečią svečių įvartį (43:58 ir 50:18) bei sumažino atsilikimą iki trijų - 3:6.

„Ledo linijos“ ekipa ir toliau nemažino apsukų. Vladimiras Parchomenka (51:50) pelnė savo antrą įvartį (4:6), tačiau po mažiau nei dviejų minučių Vygintas Sajus (53:30) „Bizonų“ komandai atstatė trijų įvarčių pranašumą (7:4).

Rungtynių pabaiga tapo tikru karu ant ledo. Marius Stančiauskas buvo nubaustas 2 minutėmis, Šarūnas Citavičius („Bizonai“) ir Elvijus Trankalis („Ledo linija“) - po 25, o rungtynės baigėsi kauniečių pergale 7:4.

„Bizonai - „Ledo linija“ 7:4 (4:0, 2:1, 1:3)

„Bizonai“: M.Krištanaitis 3, Š.Citavičius, B.Šilinskas, B.Jakšys ir V.Sajus po 1 įvartį.

„Ledo linija“: V.Parchomenka ir E.Trankalis po 2 įvarčius.

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 6 5 0 0 1 43:14 15

2. Šiaulių „Ledo linija“ 7 4 0 0 3 25:32 12

3. Kauno „Bizonai-1“ 6 2 0 0 4 24:35 6

4. Klaipėdos „Baltija“ 3 0 0 0 3 7:18 0