Ledo ritulys: liko aštuoni pretendentai

2007 05 09 0:00
Per pasaulio čempionatą Rusijos rinktinė vienintelė neprarado nė taško.

Rusijos sostinėje Maskvoje šiandien prasideda pasaulio ledo ritulio čempionato ketvirtfinalio varžybos.

Grupių antrojo etapo kovos baigėsi vėlų antradienio vakarą. Per E grupės lyderių mačą turnyro šeimininkai rusai 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) įveikė planetos čempionų titulą ginančius švedus ir užėmė pirmąją vietą. Autsaiderių - Danijos ir Italijos rinktinių - rungtynės baigėsi danų pergale rezultatu 5:2 (3:0, 0:2, 2:0).

F grupės nugalėtoja tapo Kanados komanda. Ji per lemiamą dvikovą 6:3 (4:0, 1:2, 1:0) palaužė JAV ekipą. Ši liko antrojoje vietoje. Per grupės autsaiderių mačą vokiečiai 6:5 (3:2, 1:2, 2:1) įveikė Baltarusijos rinktinę.

Visų kitų E ir F grupių ekipų rungtynių rezultatus šiandien galite rasti "Sporto tribūnos" statistikos skiltyje.

Danijos, Italijos, Vokietijos ir Baltarusijos komandoms pasaulio čempionatas jau baigėsi. Šiandien per ketvirtfinalio rungtynes susigrums Rusijos ir Čekijos rinktinės, Švedijos ir Slovakijos ekipos, o rytoj Kanados ledo ritulininkai kovos su šveicarais, o JAV rinktinės vyrai - su suomiais.

6. Baltarusija 0 0 0 5 14:29 0

Paaiškinimai: V. - vieta, P. - pergalės, P.p. - pergalės per pratęsimą, Pr.p. - pralaimėjimai per pratęsimą, Pr. - pralaimėjimai, Įv. - įvarčių santykis, T. - taškai.