Lietuvės neprilygo veteranei J.Longo

2007 09 28 0:00
Septintąją vietą užėmusi tituluota 48-erių Jeannie Longo Ciprelli smarkiai aplenkė geriausias mūsų šalies dviratininkes.

Vokietijoje vykstančiame pasaulio dviračių sporto plente čempionate pirmąją dieną asmeninėse 25,1 km lenktynėse prastai pasirodė Lietuvos atstovės, likusios toli nuo lyderių.

Edita Pučinskaitė nuotolį įveikė per 37 min. 9,31 sek. ir, nugalėtojai pralaimėjusi beveik pustrečios minutės, buvo tik 22-a. Rasa Polikevičiūtė (38:40,71) - užėmė 38-ąją vietą tarp 49 dalyvių. Pasaulio čempione tapo vokietė Hanka Kupfernagel (34:43,79), ji 23,47 sek. aplenkė planetos čempionės titulą praradusią amerikietę Kristin Armstrong. Bronza teko austrei Christianei Soeder - 35:25,32.

Staigmeną pateikė septintą vietą užėmusi Prancūzijos dviračių sporto veteranė 48-erių daugkartinė pasaulio ir olimpinių žaidynių čempionė Jeannie Longo-Ciprelli, nuo vokietės atsilikusi 1 minute ir 21,81 sekundės.

Jaunimo (iki 23 metų) vaikinų 38,1 km atskiro starto lenktynėse Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas distanciją įveikė per 50 min. 40 sek. ir užėmė 12-ąją vietą. Kitas Lietuvos sportininkas Evaldas Šiškevičius atvažiavo 37-as (52.07 min.). Varžybas baigė 70 dviratininkų.