Lietuviai baigė pasirodymą Europos kerlingo čempionate

2013 11 27 23:05
Reuters/Scanpix nuotrauka

Pasibaigė Lietuvos kerlingo komandos pasirodymas Europos kerlingo čempionate 2013.Paskutiniame grupės susitikime su Belgijos rinktine, Lietuvos komanda iškovojo pergalę 8:2 ir pasiliko galimybę kovoti toliau dėl išlikimo B grupėje 2014 metų Europos čempionate.

Dėl vietos B grupėje gruodžio 27 diena 16 val. vyko pakartotinos grupės varžybos tarp Lietuvos ir Belgijos rinktinių. Iki 8 kėlinuko pilnai valdžiusi žaidimą lietuvių komanda pirmavo 7:3. Devinto kėlinuko pradžioje buvo padaryta grubi taktinė klaida, kurios pasekmėje varžovai pelnė 3 taškus ir priartino rezultatą iki minimumo 7:6. Turėdami paskutinio akmens teisę Tado Vyskupaičio komanda ją pasinaudojo ir paskutiniu akmeniu išmušę belgų akmenį pelnė 2 taškus taip iškovoję pergalę rezultatu 9:6