Lietuviai kovėsi Palm Springso teniso aikštyne

2008 03 13 0:00
Turnyro iniciatorių R.Marcinkevičių nudžiugino dukters Monikos pergalė.
Autorės nuotrauka

Praėjusį savaitgalį Palm Springse (JAV, Kalifornijos valstija) pirmą kartą buvo surengtas pasaulio lietuvių teniso turnyras.

Turnyro iniciatorius - Los Andželo lietuvių bendruomenės pirmininkas daktaras Rimtautas Marcinkevičius.

Dalyvauti ir stebėti varžybų suvažiavo šio sporto gerbėjai iš Los Andželo, San Francisko, San Diego ir Čikagos.

Pirmiausia vyko jaunių turnyras. Jį laimėjo ir Lietuvių Fondo įsteigtą 300 JAV dolerių premiją pelnė perspektyvi tenisininkė Monika Marcinkevičiūtė, atstovaujanti Palm Springsui.

Vyrų turnyro nugalėtoju tapo Vytas Balčiūnas (Čikaga). Moterų grupėje geriausia buvo Jurgita Gurevičius iš Čikagos.

Vyrų dvejetų turnyrą laimėjo Roko Školnikovo ir jo senelio Juozo Simokaičio duetas. Šie čikagiečiai finale įveikė R.Marcinkevičių ir Kristijoną Mažeiką (Palm Springsas).

Šeštadienį po varžybų įvyko gražaus renginio pabaigos iškilmės, per kurias prizais ir diplomais pagerbti turnyro nugalėtojai, skambėjo džiazo muzika, šoko Los Andželo šokių grupė "Retro", vadovaujama Sigitos Barysienės. Pirmojo pasaulio lietuvių teniso turnyro Palm Springse dalyviai pareiškė norą, kad prabangiame kurorte pirmą kartą surengtos tokios varžybos taptų tradicinės. Beje, lietuvių teniso varžybos įvyko prestižinio turnyro "Pacific Life Open 2008" išvakarėse. Kovo 10 dieną Palm Springse prasidėjęs daugybę teniso žvaigždžių subūręs turnyras truks iki šio mėnesio 23 dienos "Indian Wells Tennis Garden" aikštyne.