Lietuviams - bronza

2014 04 26 22:17
Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

Paskutinėse pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės rungtynėse Kroatijos ledo ritulio rinktinė 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) įveikė Lietuvos komandą ir iškovojo sidabro medalius, o lietuviams teko bronza.

Kroatai nuo pat pradžių žaidė sėkmingiau ir išsiveržė į priekį 2:0. Nors Lietuvos rinktinei pavyko išlyginti rezultatą ir 52 minutę atremti baudos smūgį, 54 rungtynių minutę B.Renduličius įmušė lemiamą įvartį į Lietuvos ledo ritulio rinktinės vartus.

Po rungtynių apdovanojimų ceremonijoje Dainius Zubrus pripažintas geriausiu čempionato puolėju. Jis įmušė du įvarčius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.