Lietuvių įvarčiai

2008 09 30 0:00
Džiaugsmas: Švedijos čempionato mače su Geteborgo GAIS T.Žvirgždauskas (nusisukęs) "Halmstad BK" klubui pelnė pirmąjį įvartį.

Praėjusį savaitgalį Lietuvos futbolininkai, rungtyniaujantys užsienio klubuose, vienas paskui kitą mušė įvarčius ir padėjo savo komandoms siekti pergalių.

Net tris įvarčius Rusijos futbolo pirmojo diviziono 36 turo rungtynėse įmušė Mantas Savėnas, o jo Novotroicko "Nosta" klubas namie 4:0 (2:0) sutriuškino Rostovo SKA ekipą. Iki 89 minutės žaidęs ir 21 minutę įspėtas lietuvis pasižymėjo 3, 42 ir 87 minutėmis.

Po šios pergalės "Nosta" turi 60 taškų ir lieka šešta 22-jų komandų turnyre, o SKA futbolininkai su 45 taškais užima vienuoliktąją vietą.

Rusijos futbolo pirmajame divizione pirmauja Rostovo "Rostov" (81 tšk.) klubas, lenkiantis Krasnodaro "Kuban" (69 tšk.) bei Sverdlovsko srities "Ural" (66 taškai) vienuolikes.

Dešimtą pergalę Švedijos futbolo čempionato 24 turo rungtynėse iškovojo bei į šeštąją vietą šešiolikos komandų turnyre pakilo Tomo Žvirgždausko "Halmstad BK" (33 tšk.) klubas. Sekmadienį svečiuose "Halmstad BK" futbolininkai 4:0 (3:0) sutriuškino dešimtojoje pozicijoje esančią Geteborgo GAIS (31 tšk.) ekipą. Visą mačą žaidęs Lietuvos rinktinės gynėjas tapo pirmojo įvarčio (17 min.) į aikštės šeimininkų vartus autoriumi.

Švedijos futbolo čempionate su 54 taškais pirmauja "Kalmar FF" vienuolikė, lenkianti Boraso "IF Elfsborg" (50 tšk.) komandą ir "Helsingborgs IF" (43 taškai) futbolininkus.

Įvartį Latvijos futbolo čempionato 23 turo rungtynėse pelnė ir Edgaras Jankauskas, o antrąją vietą susigrąžinęs lietuvio Rygos "Skonto" (44 tšk.) klubas svečiuose 2:1 (2:0) nugalėjo penktojoje pozicijoje esančią Rygos "Riga" (30 tšk.) ekipą. Visą mačą žaidęs tituluočiausias Lietuvos futbolininkas jau antrą įvartį šį sezoną į aikštės šeimininkų vartus įmušė 26-ą minutę.