Lietuvių sėkmė pasaulio vaikų taekvondo čempionate

2013 02 04 15:43
Taekvondo akademijos "TORNADO" nuotrauka

Šių metų vasario mėn 2-3 d. Vokietijoje Zindelfingeno mieste įvyko pirmas pasaulio vaikų taekvondo čempionatas (1st World Children Taekwondo Championships), kuriame dalyvavo virš penkių šimtų jaunųjų sportininkų iš įvairių pasaulio šalių. Lietuvą atstovavo 9 sportininkai.

A klasėje 12-13 m amžiaus grupėje ir svorio kategorijoje iki 35 kg pirmojo pasaulio vaikų taekvondo čempiono vardą iškovojo Eduardas Pundzevičius, kurį treniruoja Vygantas Pundzevičius (Taekvondo Akademija Tornado, Grigiškės-Trakai).

Kaunietis Karolis Budėnas (treneris Aurimas Masys) savo amžiaus ir svorio kategorijoje užėmė antrą vietą.

B klasėje kaunietė Rosita Surgautaitė (treneris A.Masys) bei klaipėdiečiai Vlada Vorona ir Danielius Djačekas (treneris Giedrius Stanelis) savo amžiaus ir svorio kategorijose iškovojo antras vietas

Klaipėdietis Davidas Dneprovskij savo amžiaus kategorijoje užėmė 3-ią vietą.