TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Lietuvių startai Rio de Žaneire (I dalis)

2016 08 06 6:00

Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse Lietuvos garbę gins 67 sportininkai. Jie varžysis 15 sporto šakų.

Pateikiame mūsų sportininkų startų Rio de Žaneire tvarkaraštį Lietuvos laiku. Vasarą Braziliją ir Lietuvą skiria 6 laiko juostos.

Rugpjūčio 6 d., šeštadienis

14:30 Irklavimas: M1x kvalifikacija – Armandas Kelmelis.

15:30 Irklavimas: W1x kvalifikacija – Lina Šaltytė.

15:30 Dviračių sportas: vyrai, plentas, grupinės lenktynės – Ramūnas Navardauskas, Ignatas Konovalovas.

16:30 Gimnastika: kvalifikacija – Robertas Tvorogalas.

17:00 Tenisas: vyrų vienetai, pirmasis ratas – Ričardas Berankis.

17:30 Irklavimas: W2x kvalifikacija – Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė.

17:30 Irklavimas: M2x kvalifikacija – Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis.

18:30 Irklavimas: M4x kvalifikacija – Aurimas Adomavičius, Dominykas Jančionis, Martynas Džiaugys ir Dovydas Nemeravičius.

20:53 Plaukimas: vyrai, 100 m krūtine kvalifikacija – Giedrius Titenis.

Rugpjūčio 7 d., sekmadienis

05:06 Plaukimas: vyrai, 100 m krūtine pusfinalis (gali dalyvauti G. Titenis).

16:30 Irklavimas: M1x kvalifikacija – A. Kelmelis.

15:00 Irklavimas: W1x kvalifikacija – L. Šaltytė.

15:40 Irklavimas: W2x kvalifikacija – D. Vištartaitė ir M. Valčiukaitė.

15:50 Irklavimas: M2x kvalifikacija – S. Ritteris ir M. Griškonis.

18:15 Dviračių sportas: moterys, plentas, grupinės lenktynės – Daiva Tušlaitė.

19:52 Plaukimas: moterys, 100 m krūtine kvalifikacija – Rūta Meilutytė.

20:14 Plaukimas: vyrai, 100 m nugara kvalifikacija – Danas Rapšys.

20:15 Krepšinis: B grupė, Lietuva – Brazilija.

Rugpjūčio 8 d., pirmadienis

04:24 Plaukimas: moterys, 100 m krūtine pusfinalis (gali dalyvauti R. Meilutytė).

04:47 Plaukimas: vyrai, 100 m krūtine finalas (gali dalyvauti G. Titenis).

05:06 Plaukimas: vyrai, 100 m nugara pusfinalis (gali dalyvauti D. Rapšys).

16:00 Irklavimas: M4x kvalifikacija – A. Adomavičius, D. Jančionis, M. Džiaugys ir D. Nemeravičius.

17:00 Tenisas: vyrų vienetai, antrasis ratas (gali dalyvauti R. Berankis).

17:00 Boksas: iki 69 kg, kvalifikacija, 1/32 finalo – Eimantas Stanionis.

19:05 Buriavimas: vyrai, RS:X klasė, 1–3 etapai – Juozas Bernotas.

19:15 Buriavimas: moterys, „Laser Radial“ klasė, 1–2 etapai – Gintarė Scheidt.

Rugpjūčio 9 d., antradienis

04:33 Plaukimas: vyrai, 100 m nugara finalas (gali dalyvauti D. Rapšys).

04:51 Plaukimas: moterys, 100 m krūtine finalas (gali dalyvauti R. Meilutytė).

14:30 Irklavimas: M1x ketvirtfinaliai (gali dalyvauti A. Kelmelis).

15:10 Irklavimas: W1x ketvirtfinaliai (gali dalyvauti L. Šaltytė).

16:10 Irklavimas: W2x pusfinaliai (gali dalyvauti D. Vištartaitė ir M. Valčiukaitė).

16:30 Irklavimas: M2x pusfinaliai (gali dalyvauti S. Ritteris ir M. Griškonis).

19:00 Plaukimas: vyrai, 100 m laisvuoju stiliumi kvalifikacija – Simonas Bilis.

19:05 Buriavimas: moterys, „Laser Radial“ klasė, 3–4 etapai – G. Scheidt.

19:15 Buriavimas: vyrai, RS:X klasė, 4–6 etapai – J. Bernotas.

19:47 Plaukimas: vyrai, 200 m krūtine kvalifikacija – G. Titenis.

01:00 Krepšinis: B grupė, Lietuva – Nigerija

Rugpjūčio 10 d., trečiadienis

04:00 Plaukimas: vyrai, 100 m laisvuoju stiliumi pusfinalis (gali dalyvauti S. Bilis).

04:57 Plaukimas: vyrai, 200 m krūtine pusfinalis (gali dalyvauti G. Titenis).

16:10 Irklavimas: vyrai, M4x finalai (gali dalyvauti A. Adomavičius, D. Jančionis, M. Džiaugys ir D. Nemeravičius).

17:00 Tenisas: vyrų vienetai, trečiasis ratas (gali dalyvauti R. Berankis).

17:00 Boksas: iki 64 kg, kvalifikacija, 1/32 finalo – Evaldas Petrauskas.

19:21 Plaukimas: vyrai, 200 m nugara kvalifikacija – D. Rapšys.

19:15 Buriavimas: moterys, „Laser Radial“ klasė, 5–6 etapai – G. Scheidt.

22:00 Gimnastika: vyrai, finalas (gali dalyvauti R. Tvorogalas).

Rugpjūčio 11 d., ketvirtadienis

04:00 Plaukimas: vyrai, 200 m krūtine finalas (gali dalyvauti G. Titenis).

04:22 Plaukimas: vyrai, 200 m nugara pusfinalis (gali dalyvauti D. Rapšys).

04:57 Plaukimas: vyrai, 100 m laisvuoju stiliumi finalas (gali dalyvauti S. Bilis).

16:40 Irklavimas: moterys, W2x finalai (gali dalyvauti D. Vištartaitė ir M. Valčiukaitė).

16:50 Irklavimas: vyrai, M2x finalai (gali dalyvauti S. Ritteris ir M. Griškonis).

17:10 Irklavimas: vyrai, M1x pusfinaliai (gali dalyvauti A. Kelmelis).

17:30 Irklavimas: moterys, W1x pusfinaliai (gali dalyvauti L. Šaltytė).

18:00 Tenisas: vyrų vienetai, ketvirtfinaliai (gali dalyvauti R. Berankis).

18:30 Boksas: iki 69 kg, kvalifikacija, 1/16 finalo (gali dalyvauti E. Stanionis).

19:00 Plaukimas: vyrai, 50 m laisvuoju stiliumi kvalifikacija – S. Bilis.

19:00 Buriavimas: vyrai, RS:X klasė, 7–9 etapai – J. Bernotas.

Rugpjūčio 12 d., penktadienis

04:00 Plaukimas: vyrai, 50 m laisvuoju stiliumi pusfinalis (gali dalyvauti S. Bilis).

04:22 Plaukimas: vyrai, 200 m nugara finalas (gali dalyvauti D. Rapšys).

04:30 Krepšinis: B grupė, Lietuva – Argentina.

15:30 Lengvoji atletika: vyrai, disko metimo kvalifikacija – Andrius Gudžius.

16:00 Dziudo: moterys, per 78 kg, kvalifikacija – Santa Pakenytė.

16:30 Šaudymas: vyrai, apvali aikštelė, kvalifikacija – Ronaldas Račinskas.

18:00 Tenisas: vyrų vienetai, pusfinalis (gali dalyvauti R. Berankis).

19:05 Buriavimas: moterys, „Laser Radial“ klasė, 7–8 etapai – G. Scheidt.

19:15 Buriavimas: vyrai, RS:X klasė, 10–12 etapai – J. Bernotas.

20:30 Lengvoji atletika: vyrai, 20 km sportinis ėjimas – Marius Žiūkas, Marius Šavelskis.

21:06 Plaukimas: vyrai, kombinuota estafetė 4x100 m, kvalifikacija.

21:30 Dziudo: moterys, per 78 kg, paguodos kovos, pusfinaliai ir finalai – S. Pakenytė.

Rugpjūčio 13 d., šeštadienis

04:41 Plaukimas: vyrai, 50 m laisvuoju stiliumi finalas (gali dalyvauti S. Bilis).

15:30 Irklavimas: vyrai, M1x finalai (gali dalyvauti A. Kelmelis).

15:30 Šaudymas: vyrai, apvali aikštelė, kvalifikacija – R. Račinskas.

15:40 Irklavimas: moterys, W1x finalai (gali dalyvauti L. Šaltytė).

16:00 Dviračių sportas, trekas: moterys, keirino pirmasis etapas – Simona Krupeckaitė.

16:50 Lengvoji atletika: vyrai, disko metimo finalas (gali dalyvauti A. Gudžius).

18:00 Tenisas: vyrų vienetai, kova dėl bronzos.

18:15 Boksas: iki 69 kg, ketvirtfinalis (gali dalyvauti E. Stanionis).

19:15 Buriavimas: moterys, „Laser Radial“ klasė, 9–10 etapai – G. Scheidt.

21:00 Šaudymas: vyrai, apvali aikštelė, finalas (gali dalyvauti R. Račinskas).

22:22 Dviračių sportas, trekas: keirino antrasis etapas (S. Krupeckaitė).

01:00 Sunkioji atletika: vyrai, iki 94 kg – Aurimas Didžbalis.

01:00 Krepšinis: B grupė, Lietuva – Ispanija.

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"