Lietuvos 18-mečių teniso čempionai – R. Vrzesinskis ir G. Zykutė

2016 04 04 11:29
tennis.lt nuotrauka

Vakar Vilniuje pasibaigė Lietuvos aštuoniolikmečių teniso čempionatas, kurio nugalėtojais tapo Robertas Vrzesinski ir Greta Zykutė.

Vaikinų vienetų turnyro finale R. Vrzesinski 6:0 6:4 įveikė Emilį Rusakevičių, o kovoje dėl trečios vietos Feliksas Sakalauskas 7:6(9) 6:4 nugalėjo Domantą Šakinį.

Vaikinų dvejetų varžybų nugalėtojais tapo Gytis Lapinskas ir Simonas Žukauskas, kurie finalinėje dvikovoje 2:6 6:3 10:8 įveikė D. Šakinio ir Augusto Onaičio duetą.

Merginų vienetų varžybų finale G. Zykutė 6:2 6:7(5) 6:1 įveikė Gabiją Buenanjo. Trečioje vietoje be žaidimo atiteko Miglei Vėželytei.

Aštuoniolikmečių čempionatas buvo pirmosios Lietuvos teniso čempionatų ciklo varžybos šiais metais. Balandžio viduryje Vilniuje dėl čempiono titulo grumsis šešiolikmečiai tenisininkai, o mėnesio pabaigoje Šiauliuose – keturiolikmečiai.