Lietuvos 19-metės nusileido Norvegijos rankininkėms

2015 04 18 18:27

Lietuvos 19-mečių merginų rankinio rinktinė Garliavoje žaidė dar vienerias 2015 metų Europos merginų (U-19) rankinio čempionato atrankos turnyro rungtynes. Šįkart lietuvaitėms teko susitikti su atrankos turnyro favoritėmis norvegėmis. Mūsų šalies jaunosios rankininkės galingai norvegių ekipai nusileido rezultatu 20:30 (8:15).

Iki 10 dvikovos minutės rezultatas buvo lygus – 3:3, tačiau vėliau norvegės atitrūko, o pirmąjį kėlinį baigė 7 įvarčių skirtumu – 15:8. Antrajame kėlinyje komandas jau skyrė dviženklė įvarčių persvara.

Mūsų šalies ekipai Inesa Verbovik pelnė 6 įvarčius, Bigita Ivanauskaitė – 4, Erika Drulytė, Neringa Gudaitytė, Viktorija Nadzeikaitė ir Greta Rinkevičiūtė – po 2 įv.

Priminsime, kad penktadienį lietuvaitės rezultatu 33:20 (14:10) įveikė Farerų salų rinktinę.

Sekmadienį 15 val. lietuvaičių laukia lemiama atrankos turnyro dvikova su čekėmis. Jei mūsų šalies rankininkės iškovos pergalę ar net sužais lygiosiomis (dėl geresnio įvarčių santykio), tada pelnys kelialapį į liepos mėnesį Ispanijoje vyksiantį U-19 Europos čempionatą.

„Reikia kautis, stengtis iš širdies ir daryti viską, kas įmanoma“, - ne kartą pabrėžė Lietuvos rinktinės vyr. trenerė Ala Senvaitienė.