Lietuvos baidarininkams –  Europos čempionato bronza

2014 07 13 15:41
Čempionato organizatorių nuotrauka

Vokietijoje vykstančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Vokietijoje sekmadienį bronzos medalius dviviečių baidarių vyrų sprinto – 200 m –  rungties finale iškovojo Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.

Distanciją jie įveikė per 32,527 sek.

Auksą šioje rungtyje pelnė vokiečiai Ronaldas Rauhe bei Tomas Liebscheris (31,797 sek.), o sidabras atiteko rusams Jurijui Postrygajui ir Aleksandras Djačenka (32,245 sek.).

Vyrų vienviečių baidarių 200 m varžybose Ignas Navakauskas (36,437 sek.) liko septintas. Nugalėjo serbas Marko Dragosavljevičius (35,841 sek.).

200 m rungties B finale startavęs kanojininkas Tomas Gadeikis (43,528 sek.) užėmė antrą vietą B finale, o galutinėje įskaitoje liko vienuoliktas.

Šios rungties nugalėtoju tapo rusas Aleksejus Korovaškovas (42,440 sek.).

Vyrų dviviečių kanojų 500 m rungties finale Jevgenijus Šuklinas ir T. Gadeikis distanciją įveikė per 1 min. 44,068 sek. ir liko per žingsnį nuo apdovanojimų - užėmė ketvirtą vietą.