Lietuvos biatlonininkė atsiliko nuo lyderių

2014 12 05 10:06

Švedijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) pirmojo etapo moterų 15 km lenktynėse Diana Rasimovičiūtė-Brice finišavo 67-a.

Net penkis kartus suklydusi šaudykloje Lietuvos biatlonininkė finiše net 8 minutes ir 36,2 sekundes pralaimėjo pirmąją pergalę šį sezoną iškovojusiai olimpinei čempionei baltarusei Darjai Domračevai.

Dvi baudos minutes "uždirbusi" baltarusė nuotolį įveikė per 46 minutes 43,6 sekundes ir, iškovojusi 20-ąją pergalę pasaulio taurės varžybose, 27,9 sek. aplenkė antroje vietoje likusią bei taip pat dusyk suklydusią suomę Kaisą Makarainen ir 38,1 sek. - be klaidų šaudžiusią ir trečiojoje pozicijoje likusią ukrainietę Valją Semerenko. Iš viso klasifikuotos 93 biatlonininkės.