Lietuvos boksininkai puikiai startavo

2013 03 14 18:52
2012 metais šio turnyro nugalėtoju tapo Egidijus Kavaliauskas. / Reuters/Scanpix nuotrauka

Gytis Vaitkus ir Edgaras Stanionis pergalingai pradėjo tarptautinį bokso turnyrą Čekijoje.

Čekijoje vyksta tarptautinis bokso turnyras "Ūsti nad Labem Grand Prix", kuriame dalyvauja 120 atletų iš 19 valstybių. Sėkmingai varžybas pradėjo du lietuviai. G.Vaitkus pirmojoje svorio kategorijos iki 60 kg kovoje 9:4 pranoko čeką Miroslavą Serbaną, o E.Stanionis (iki 69 kg) 10:5 nugalėjo Londono olimpiadoje penktąją vietą užėmusį Danijarą Jeleussinovą iš Kazachstano.

Ketvirtadienį G.Vaitkus stos prieš airį Seaną McCombe, o E.Stanionis išmėgins jėgas su Europos čempionu vengru Balaszu Bacskai.

Nepasisekė Mantui Balčiauskui (75 kg), jis 7:10 neatsilaikė prieš Čekijos bokso mokyklos auklėtinį Patriką Hejlų, o Eugenijus Tutkus (91 kg) po lygiosiomis 10:10 pasibaigusios kovos mažaisiais taškais pralaimėjo airiui Tommy McCarthy.

2012 metais šio turnyro nugalėtoju tapo Egidijus Kavaliauskas.