LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Lietuvos devyniolikmečių rinktinė pergale pradėjo pasaulio čempionatą

2017 07 02 9:58
FIBA.com nuotrauka

Lietuvos jaunių (U19) rinktinė sužaidė pirmąsias pasaulio čempionato rungtynes. Rimanto Grigo auklėtiniai rezultatu 98:79 (25:12, 23:22, 21:24, 29:21) įveikė Vokietijos ekipą.

Nuo pat pirmos rungtynių minutės dominavę lietuviai nesunkiai susitvarkė su pirmaisiais varžovais. Jau pirmo ketvirčio pradžioje Lietuvos rinktinė spurtavo, ir į priekį įsiveržė rezultatu 21:2.

Arnoldas Kulboka vedė Lietuvos rinktinę į pergalę | Nuotrauka: FIBA.com

Antrajame kėlinyje vaizdas per daug nesikeitė, lietuviams pavyko išlaikyti turėtą persvarą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 48:34.

Trečiajame ketvirtyje vokiečiams sekėsi geriau, tačiau Lietuvos vaikinams pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo 69:58.

Paskutinis ketvirtis staigmenų nepateikė ir Lietuvos rinktinė bendraamžius iš Vokietijos įveikė rezultatu 98:79.

LIETUVA U19: A. Kulboka 25 tšk. (8 atk. kam.) , T. Sedekerskis 22 tšk. (9 atk. kam.), R. Jokubaitis 21 tšk. (8 rez. perd.).

VOKIETIJA U19: F. Zylka 17 tšk., L. Olinde 11 tšk., P. Herkenhoff 10 tšk.

Kitas pasaulio čempionato rungtynes lietuviai žais prieš Egipto rinktinę, liepos 2 dieną, 21:30 val.