LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Lietuvos dvivietei baidarei – bronza

Reuters/Scanpix nuotrauka

Vengrijoje surengtose baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio taurės trečiojo etapo varžybose Lietuvos sportininkai Andrijus Olijnikas ir Ričardas Nekrošius, irkluojantys dvivietę baidarę, iškovojo bronzą.

Šiandien Lietuvos duetas finale 1000 m distanciją įveikė per 3:24,029 ir 0,414 sekundės pralaimėjo nugalėtojams Arnaud Hybois ir Etienne'ui Hubert'ui iš Prancūzijos. Sidabrą pelnė Vokietijos dvivietė - Marcusio Grossui ir Maxas Rendschmitas.

B finale dvivietę kanoją irklavę Jevgenijus Šuklinas ir Tomas Gadeikis užėmė penktąją vietą ir bendrojoje įskaitoje buvo keturiolikti.