Lietuvos ledo ritulininkai nusileido ir Nyderlandams – 3:5

2013 04 15 16:13
hockey.lt nuotrauka

Į varžovų vartų šturmą pakilę Lietuvos rinktinės ledo ritulininkai pakeitė vartininką Mantą Armalį, tačiau išlyginti rezultato nesugebėjo. Olandai įmušė į tuščius vartus ir padėjo tašką rungtynėse – 5:3 (2:1, 2:1, 1:1).

Vokiečio Berndo Haake treniruojamiems lietuviams tai buvo antras iš eilės pralaimėjimas Donecke (Ukraina) vykstančiose pasaulio ledo ritulio čempionato I-o diviziono B grupės varžybose. Pirmadienį mūsiškiai 0:5 nepasipriešino lenkams.

Lietuviai ir olandai antradienį atliko po 37 smūgius bei gavo po 24 baudos minutes. Mūsiškiai dominavo trečiajame kėlinyje, kai spaudė varžovus prie jų vartų – 12:5 smūgiai.