Lietuvos penkiakovininkės pateko į finalą

2014 04 02 18:13
Atrankos varžybų B grupėje Karolina Gužauskaitė užėmė pirmąją vietą. LŽ archyvo nuotrauka

Egipte vykstančio šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės antro etapo moterų atrankos varžybose trečiadienį visos trys lietuvės pateko į finalą, kuriame dėl medalių konkuruos 36 sportininkės.

Pasaulio ir olimpinė čempionė 30-metė Laura Asadauskaitė kvalifikacijos A grupėje užėmė 5 vietą (964 tšk.) tarp 32 atlečių, o 24-erių Lina Batulevičiūtė buvo 13-a (942). A grupės nugalėtoja tapo Lenkijos atstovė Oktawia Nowacka (1013). B grupėje tarp 31 sportininkės pirmąją vietą užėmė 20-metė lietuvė Karolina Gužauskaitė (987). Atrankos varžybose nebuvo vienos rungties - šuolių per kliūtis su žirgais. Pastaraisiais metais ši rungtis būna tik finalo varžybose.

Ketvirtadienį vyks vyrų atrankos varžybos. Jose dalyvaus vienintelis Lietuvos atstovas 21 metų Lukas Kontrimavičius. Pasaulio čempionas Justinas Kinderis nutarė praleisti šį etapą, juolab būdamas 2013 metų pasaulio čempionas, jis iš anksto užsitikrino vietą Pasaulio taurės varžybų finale.